Plastové dveře Oknoplast

Dveře Oknoplast vynikají kvalitou provedení i funkčností. Veškeré typy dveří z řad Oknoplast mají výborné tepelně-izolační vlastnosti. Rámy jsou Aluhausvyrobeny z hliníku nebo mimořádně pevného plastu, vyztuženy ocelovou výztuhou, maximálně stabilní a odolné vůči každodenní námaze. V nabídce je velmi pestrá škála modelů, ať už si vyberete klasický nebo moderní styl. Velký výběr barev, zasklení i příslušenství zaručí vždy Vašim dveřím originalitu a jedinečnost.

Firma OKNOPLAST nabízí vchodové a terasové dveře ALUHAUS s hliníkovou konstrukcí. Tyto dveřevýrobky lze snadno udržovat, jsou lehké, a proto umožňují snadnou montáž, zaručují optimální tepelnou izolaci a jsou vysoce odolné proti vodě a větru. Moderní design a univerzálnost projektů dovolují přizpůsobit okna či dveře každému stylu.

Hliníkové dveře ELITE - u modelů dveří ELITE se skla montují mezi hliníkové plechy a jsou utěsněny silikonem. Aplikace jsou provedeny z nerezového plechu, umístěny ve speciálních prohlubních vyřezaných v plechu.

Hliníkové dveře MODERN - tato moderní a elegantní řada vchodových dveří patří mezi nejlepší dveřní systémy v Evropě. Dveře ALUHAUS MODERN jsou vybaveny zvýšenou tepelnou izolací, jsou odolné vůči vodě, UV záření a povětrnostním vlivům.

Hliníkové dveře KLASSIK - tato kvalitní řada vchodových dveří je svou konstrukcí totožná s řadou MODERN.

Řada IGNIS

Řada AQUA

Řada PERITO