Rolety a žaluzie

Vaše okna nebo např. balkónové dveře můžeme vybavit různými doplňky, jakými jsou rolety, žaluzie nebo ochranné sítě proti hmyzu. 

Venkovní - předokenní žaluzie chrání Váš interiér před povětrnostními vlivy a představují velice moderní způsob stínění. Dostupné jsou v mnoha barevných provedeních.

Horizontální žaluzie jsou nejtypičtějším řešením interiérového zastínění místnosti. Lamely, vyrobené z hliníku, jsou velmi lehké a zároveň vysoce odolné. Ovládání, jako je naklápění a vytahování, je prováděno pomocí řetízku. V nabídce je široká paleta barev, včetně imitace dřeva a tak lze žaluzie velmi vhodně sladit s celkovým vzhledem interiéru.

Vertikální látkové žaluzie jsou vhodné především k zastínění velkých ploch, ale také k předělení velkých místností. Různé druhy materiálu uspokojí každého zákazníka. Žaluzie z materiálu s obsahem skelného vlákna ocení především alergici, v nabídce jsou také nehořlavé materiály, vhodné např. do kanceláří či lékařských ordinací. Vertikální žaluzie působí velmi dekorativně.

Látkové rolety plní funkci zatemňující a zastiňující, ale díky širokému výběru provedení také velmi estetickou a dekorativní. Vybrat si můžete z široké nabídky látek, které jsou podobné záclonám, s různými potisky, v barvách pastelových až sytých tónů, hladké i se vzorem.

Ochranné sítě proti hmyzu jsou velmi efektivním řešením, kdy lze místnost zároveň chránit i větrat. Vhodné jsou pro všechny typy oken i dveří. Sítě se vyrábí v různém provedení, pevné, posuvné či rolovací. Pro alergiky jsou na trhu speciální proti pylové sítě.roleta

Rolety OKNOPLAST jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponent a zajišťují pohodlné používání a dlouholetý bezporuchový chod. 

Rolety SOL         

Rolety LUNA

Rolety TERRA